A kategorijos vairavimo kursai

A kategorijos vairavimo kursai

A kategorijos vairavimo kursai Vilniuje. Galima mokytis grupėje arba eksternu. Susisiekti galite telefonu (+37065877771) arba užpildyti registracijos formą.

Mokantis A, A2, A1 kategorijos vairavimo kursuose eksternu, pirmiausia turite išlaikyti teorijos egzaminą VĮ Regitra  ( Registruotis VĮ Regitra ir gauti platesnę informaciją galite ir tel.: 8 700 55151).

Išlaikę teorijos egzaminą VĮ Regitra paskubėkite užsiregistruoti praktikos egzaminui kuo greičiau, nes būna labai didelės eilės.

Sekantis etapas yra vairavimo mokykla. Vairavimo mokykloje sudarote sutartį, sutvarkote kitus formalumus ir pravažiuojate su vairavimo instruktoriumi privalomus 10 a.v. praktinius vairavimus (išlaikote mokyklinę įskaitą).

Vairavimo mokyklos administracija, patikrinusi vairavimo lapą, vairavimo kursų apmokėjimą, užregistruoja jus e.regitra sistemoje, kaip baigusį vairavimo kursus. Sėkmės vairavimo egzamine!

Motociklo nuoma vairavimo egzaminui: Kaina sutartinė

A kategorija

Triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai.

A kategorijos vairavimo kursai

A kategorijos vairavimo kursai

Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 20 metų, išskyrus teisę vairuoti triračius. Norint įgyti teisę vairuoti A kategorijos motociklus, reikia turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą. Reikalavimas turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą netaikomas 24 metų sulaukusiems asmenims. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų.

A2 kategorija

A kategorijos vairavimo kursai

A2 kategorijos vairavimo kursai Vilniuje

Motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės.

Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų.

A1 kategorija

Motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125  cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.

Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 16 metų.

Konsultacijos vairavimo mokymo klausimais:

Instruktorius A, A2 kategorijos: Tel.: +37065877771

Platesnė informacija www.motokursai.lt

Raktažodžiai: A kategorijos vairavimo kursai | A kategorija | A2 kategorija | A 1 kategorija

Be the first to comment on "A kategorijos vairavimo kursai"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*